Отзывы о компании Садово-Паркові Фігури
- Светлана И.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ольга Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ольга Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Алёна Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за оперативність та дивовижний товар. Відправили день в день, надійно запакували. Фігурка бігля - просто казка. В якийсь момент навіть собаки повірили, що він живий 🫣
- Татьяна С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Светлана Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Владислав П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Евгения Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Роман Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Чудовий сервіс, приємний і чемний продавець.
Поцікавились метою покупки, допомогли відкорегувати замовлення під мої потреби.
товар отримав, дуже задоволений. Однозначно рекомендую!!!!!- Комментарий продавца
ДЯКУЮ за ваш відгук)
- Комментарий продавца
- Ольга К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Скульптури самі по собі дуже гарні, Але нажаль якість товару просто жахлива.Таке враження що його робили з пап"є-маше. Хлопчик-повзунчик навіть прийшов з діркою і вона утворилася бо стінки тоненькі як яєчна скорлупа. Дуже прикро! Лишили тільки тому, що хотіли зробити інсталяцію до малюнків Ганни Гапчинської, які нам дуже подобаються. Ставити їх можна тільки десь на терасі і то на літо!
- Ольга
Продавець навіть не відреагував на негативний відгук, щоб якось владнати питання - це все що можна сказати про порядність продавця!!
- Комментарий продавца
Добрий день
Прикро що вам щось не сподобалось
І перед тим як відправляти хлопчик був оглянутий та ніяких дірочок не було , якість цего виробника хороша , матеріал полімер , ніякого папʼє-маше . Можливо щось і непобачила , прошу вибачення (((
- Ольга
